O Firmie

Jakość. To, co zbudowało naszą markę na rynku i nadało prestiż Amber Apple. W połączeniu z atrakcyjną ceną wszystkie te cechy pozwoliły świętować w 2017 roku 40-lecie firmy.

Kiedy w 1977 roku p. Eugeniusz Kreja rozpoczął biznes podążając ścieżkami najlepszych tradycji jubilerskich, zdobycie zaufania tysięcy zadowolonych klientów było naturalną koleją rzeczy. Po 20-tu latach, w 1997 roku córka dołączyła do ojca. Pani Joanna Kreja-Wójcikiewicz od tego czasu stoi na czele firmy, prowadząc rodzinny biznes z p. Eugeniuszem.

Dbałość o detal, szukanie coraz to nowych rozwiązań i poszerzanie gamy dostępnych produktów sprawiło, że nasi odbiorcy wracają regularnie z nowymi zamówieniami.

Dzięki ogromnemu zapleczu produkcyjnemu i technologicznemu żaden design zaproponowany przez klienta nie przekracza naszych możliwości.

Przez lata nasze doświadczenie, znajomość rynku i potrzeb klientów zewsząd, pozwoliło nam z powodzeniem realizować zamówienia i uczestniczyć w imprezach targowych na całym globie!

Zapraszamy zatem do kontaktu, współpracy i do zobaczenia!
Nasz serwis wykorzystuje pliki cookie. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach Twojej przeglądarki.
X